První štěňátka - Vrh Ask

DROGON & DIXIE

5. května Dixie porodila sedm krásných a zdravých štěňátek. Sestavička se skládala ze čtyř pejsků a třech feneček. Brzy se všem, kromě jednoho pejska, zbarvily čumáčky do černa. Netrvalo dlouho a v bedničče začalo být opravdu veselo. Díky teplému počasí štěňátka trávila hodně času venku, kde mohla skotačit a objevovat svět.

Ani jsme se nenadáli a už si pro naše odchovánky začali jezdit jejich nové rodinky. Nám zbyla už jen kupa vzpomínek a zážitků...

O Drogonovi...

Jsem přesvědčena, že Drogon dá štěňátkům do vínku nejen předpoklad dobrého exteriéru, ale hlavně upevní správnou povahu a schopnosti k výcviku v různých odvětvích. Oba jsou s Dixie nadšení vodaři a aportéři, ale jak u vody, tak i při práci ostatních psů jsou tiší.

Drogon je pětiletý pejsek. Bydlí poblíž Znojma se svou dcerou Afi a páníčkem Tonym. S Tonym se účastní v průběhu roku mnoha výstav, na kterých vybojovali množství titulů. Neběhají ale jen ve výstavním kruhu! Několikrát předvedli své síly na závodech Hard Dog Race. Kromě toho našli zálibu i v Dog Pulleru, jejich účast na Mistrovství České republiky dokazuje, že jim tento mladý sport perfektně sedl. Šlape jim to i v poslušnosti, z které mají složeny zkoušky ZOP, ZZO a BH-VT a v neposlední řadě cvičí s dummy. Prošli spolu working testy třídy E, odkud si odnesli velmi dobrou. Ale hlavně má Drogon výbornou povahu, což je dle mého, ještě důležitější, než tato řada úspěchů. Znám ho z výcvikových setkání jako klidného a přátelského psa - jak k lidem, tak i k ostatním psům.

Více informací o Drogonovi naleznete na těchto odkazech:

K9   -   WEB   -   Facebook   -   Instagram